Vyhledejte cokoliv

O nás

Více než 10 let na trhu, díky našim spokojeným zákazníkům.

Práce s našimi klienty nás baví. Pracujeme v malém flexibilním týmu. Máme více než 15 let zkušeností. Náš přístup je profesionální a efektivní. Můžeme Vám nabídnout komplexní a dlouhodobé služby, za střední ceny, ve vysoké kvalitě. Naší prioritou je oboustranná spokojenost.

Michal Macák - projektový manažer

V internetovém marketingu pracuji od roku 2009. Mé zkušenosti sahají od pracovníka helpdesku a správy serverů přes realizaci zakázek a kampaní až po projektový management a komunikaci s klienty. Tyto zkušenosti jsem získal především v letech 2009 – 2012 jako pracovník společnosti Virtua.cz. Od roku 2013 poskytuji služby internetového marketingu, webhostingu a správy domén pod hlavičkou emline.cz. Jako projektový manager v IT jsem se naučil nejen potřebné profese a jejich management, ale i flexibilně a operativně řešit požadavky klientů. Dlouhodobě sbírám zkušenosti, poznatky a sleduji nové trendy, které mi umožňují poskytovat kavlitní a efektivní služby. Ve volném čase se rád věnuji rodině, zahradě a hudbě.

Michal Macák

Mgr. Pavel Ševčík - konzultant

Internetovým marketingem jsem se začal zabývat již v roce 2003 po zakončení technických studií na Univerzitě J.E.Purkyně. V roce 2007 jsem se svými kolegy založil společnost pro internetový marketing Virtua.cz. Od roku 2013, již pod hlavičkou emline.cz, spolupracuji se svým projektmanažerem a dlouholetým kolegou Michalem Macákem, se kterým vedeme dnešní tým. Na internetových projektech mě baví poznat záměr klienta a najít cestu k jeho dosažení. Baví mě jak funkční, tak estetická stránka. Když můžeme využít komplexnosti našich služeb a vytvořit dlouhodobý vztah, je to o to zajímavější. Ve volném čase se rád věnuji rodině, osobnímu rozvoji, cestování a hudbě.

Mgr. Pavel Ševčík

Pro podrobnější informace o možnostech spolupráce nás prosím kontaktujte.

KONTAKTOVAT