Vyhledejte cokoliv

Aktuality

Technologické inovace – Upgrade zálohování pokračuje

V minulých měsících jsme Vás informovali o postupném upgradu zálohování tak, abychom udržovali historii až 30 dnů zpětně. Proces inovace zálohování na všech serverech pokračuje a měl by být dokončen do konce tohoto roku.

Unikátní internetová infrastruktura

V předchozích newsletterech jsme informovali o zapojení naší sítě do největšího peeringového datového uzlu DE-CIX (www.de-cix.net) a navázáním spolupráce s jedním z nejlepších a odborně nejuznávanějších globálních TIER1 operátorů, kterým je TeliaSonera. K dnešnímu dni Vás můžeme informovat, že přes operátora TeliaSonera teče již cca měsíc primární zahraniční traffic, což se projevilo ve snížení latencí a v lepší konektivitě do některých odlehlých částí světa (USA, Rusko apod.).

Již více než měsíc rovněž proudí data i přes naše přímé připojení v DE-CIX. Aktuálně máme navázáno několik desítek propojovacích dohod s významnými Evropskými operátory a uzavíráme další. S každou další dohodou tečou data stejně jako například v NIXu napřímo bez učasti dalších operátorů přes DE-CIX ve Frankfurtu s latencí kolem 5 milisekund. Troufáme si říct, že dnes disponujeme unikátně kvalitní internetovou konektivitou. Přenos dat přes nová zahraniční připojení mají naši klienti objemově neomezený.