Vyhledejte cokoliv

Aktuality

Upgrade páteřní sítě

Vážení klienti,

v následujících dvou měsících dojde po více téměř dvou letech k výraznému upgradu páteřní sítě a to ve dvou etapách. Cílem upgradu je celková inovace a modernizace páteřní sítě, jelikož je naším zájmem udržovat síť v souladu s nejmodernějšími trendy a s nejvyšší možnou úrovní bezpečnosti a spolehlivosti.

1. etapa

První etapa se uskuteční v noci z 16. 5. 2013 na 17. 5. 2013 od 2:00 hod ráno, kdy proběhne výměna jednoho z hlavních páteřních BGP routerů za nové zařízení. Tato výměna bude provedena tak, aby neměla prakticky žádný dopad na provoz sítě v době výměny. Všechen traffic bude směrován přes jinou část páteřní sítě. Maximální dopad na provoz sítě bude v řádech desítek sekund při přepínání provozu mezi routery.

2. etapa

Druhá etapa se uskuteční v noci z 6. 6. 2013 na 7. 6. 2013 od 2:45 hod ráno, kdy proběhne výměna přístupových routerů v datacentru za vyšší a novější řadu zařízení. Tato výměna si může vyžádat nedostupnost v rozsahu cca 15 – 25 minut. Výměna routerů však bude prováděna postupně vč. postupného fyzického přepojování s cílem nedostupnost minimalizovat či v ideálním případě úplně eliminovat.

Věříme, že inovace zařízení bude ještě spolehlivější a bezpečnější a pro Vaše internetové projekty.